3 jul 2007, 15:31

Ще се влюбиш!

  Ensayos
2.2K 0 1
  Къде си? Излез и се изправи срещу мен... Или не смееш?
  Какво?... Не те интересува моята болка, така ли?... И ти ще я изпиташ някой ден, сигурна съм в това!
  И ти ще бъдеш наказан от Нея - ще дойде и при теб и ще преобърне целия ти свят. И ти тогава ще се тръшкаш и ще молиш Бог тази болка да престане. Но дано той е също толкова безразличен, както ти в момента. Дано те остави да се мъчиш от любов... Да не можеш да ядеш, да не можеш да спиш, да се задушаваш от мисли за момичето, което ще отмъсти за моята болка!
  Хм... Защо вече не гледаш толкова високомерно? Какво, страх ли те е?Тръпки те побиват при мисълта да пролееш и една сълза пред момиче?Капки пот избиват по челото ти като се сетиш, че и ти като мен ще се влачиш и ще молиш за капчица любов? Не можеш да приемеш мисълта, че и ти ще се влюбиш, нали?
  Е, мили, приготви се за всичко това, защото няма човек, когото да не го е боляло от Любов!

¿Quieres leer más?

Únete a nuestra comunidad para obtener acceso completo a todas las obras y funciones.

© Любомира Todos los derechos reservados

Comentarios

Comentarios

  • "Бог забавя,но не забравя". Всяка болка води след себе си и щастието,стига да повярваш в него. След автобус и момче не се тича,защото бързо идва друг,затова загърби болката и се усмихни на живота,защото той е най-хубавият дар.

Selección del editor

Когато бях овчарче 🇧🇬

exuded

Най-тучни са пасищата вдясно от планината на властта. Трева – колкото щеш, ядеш на воля, а тя никне,...

За живота въобще 🇧🇬

Ready_4_whatever

Левкемия... Усещаш! 220 – зареждам, пази се... Непрекъсната, права скáла... Разпѝлен звук, разкъсващ...

Заличаване 🇧🇬

exuded

Търкаме, търкаме... От сутрин до вечер. Лотариата е за всеки, билетите и талоните са достъпни, прост...

Амортизация 🇧🇬

exuded

Първо обедняваме духовно. После материално. Така ми се струва. Колкото по-бедни ставаме в себе си, т...

Кога, ако не днес, и кой, ако не ние? 🇧🇬

slavi2002

КОГА, АКО НЕ ДНЕС, И КОЙ, АКО НЕ НИЕ? Както е казал Рик Уорън: Животът е пълен с проблеми и начини з...

Моето писмо до България 🇧🇬

slavi2002

Късно е. Тихо и топло. Снегът навън трепери под светлината на уличната лампа. А аз разлиствам учебни...