19 нояб. 2021 г., 18:14  

"Дневникът на един млад беладжия" - подари на дете

2.4K 4 13

Хотите прочитать больше?

Присоединяйтесь к нашему сообществу, чтобы получить полный доступ ко всем произведениям и функциям.

© Мария Панайотова Все права защищены

Мили приятели!💕

 

Книгата за моя малък беладжия е вече в ръцете ми, благодарение на щедростта на спонсора ми Теодора Атанасова! Това ме прави много щастлива, но по-важното е тя да донесе радост на малчуганите във вашите домове. Докато пишех този дневник, аз чувствах подкрепата от коментарите ви. Сега вече всички вие имате възможност да си го закупите. Ще ви бъда благодарна, ако чрез вас получа обратна връзка за отзивите на скъпите ви палавници! Иска ми се тази книжка да достигне до повече деца като една коледна прегръдка от мен!

Включете се, за да може това да се осъществи, скъпи мои приятели!💕

 

 

Комментарии

Комментарии

  • Мила Иржи, добре си ми дошла!😍
    Дано си онази пророчица, на която мога да вярвам! Благодаря ти!🤗
  • Много деца ще са ти благодарни, Мария, а за теб правилото "Краят краси делото!"- още много такива да носят удовлетворение от труда ти!
  • Целият този букет от коментари ме прави истински щастлива, приятели!💕Ще пусна книжката за продажба и в книжарницата. Всеки, който желае може да ми пише на лични с пояснение къде иска да му бъде изпратена. Надявам се и вие, и децата, за които ще я купите, да сте радостни от срещата си с моя малък герой!😍
  • Честито и успех, Мария! 🙂👍
  • Мариии, честито!! Убеден съм, че ще донесе много щастие и усмивки на малки и големи! 💜💜💜

Дневникът на един млад беладжия - 34 🇧🇬

Не с една, а с трички вече се гордея.
Моите шестички! И една до нея
малко трудно взета, с минусче петица.
Вкъщи бдят над мене цели две орлици
и почти отличник Митето наричат. ...
1.1K 4 17