Куплет 1:
Неусетно годините отминаха бързо
сякаш кърпа на очите си бях завързал
и сега за миг я свалям след толкова много време
Избрал отдавна своя път, по който да поема ...
Това го направихме за една детска градина, ама и като сингбек в по-раздвижен стил не е лошо. Нека се родят много подаръци на новогодишната елхичка и на Вас.
Бих се радвал ако успея да внеса у всеки от нас с музиката си малко повече топлина, любов и състрадание, все така липсващи и трудно откриваеми сред този бездуховен и материален свят!
Последната ми песен, смесена отново както си трябва, не на слушалки а на монитори. Сега вече ми харесва баланса. Качвам я пак понеже не намерих как да редактирам предишната ми публикация, не ми излезе опция да заместя файла, нито успях да я изтрия.
Това е новата ми песен, записах я и я миксирах с малък RMS че да имам по-голям хедрум, не е мастерирана и за това звучи тихо и трябва да си усилите малко звука за да можете да я чуете. В тоя ред на мисли ми е интересно до каква степен се разбират думите ако не се чете текста. Стилът е даркуейв, при ...
Не искам да премествам планини,
но Господи, за вяра ти се моля,
която тихо в мене да ръми,
да напоява ум, сърце и воля.
Че слаба е ръката ми, която ...
В инструментала е използван семпъл от песента на Емил Димитров - Моят учител по пиано (1972)
За още моя музика: https://www.youtube.com/user/nikson948; https://soundcloud.com/dub-k-beatz
Текст : Геновева Цандева
Музика и аранжимент : Ме6
Песента е стара , но сега е с ново смесване и нов мастер. Изпълнява се от Борис Джамбазов
фронтмена на групата "Сутерен 4А " , която вече не съществува. Благодаря на Геновева за смисления текст нещо , което не се среща често напоследък.
Това е версията с женски вокал.Текстът е на съфорумката ни Евгения Георгиева -Гери 24.
Аз мисля,че това ще бъде официялната версия на песента,а другата да си я слушаме с приятели на маса.Приятно слушане!
Една песен, написана през далечната 1984г., по музика на приятеля ми от Ивайловград Димитър Пурнаров и мой текст, която записах наскоро като част от предстоящия ми авторски акустичен албум "Колелото на съдбата".
Тази песен я направихме с два текста и е изпълнена с мъжки и женски вокал.Ще умуваме кое да е официалната версия.Благодарности на Людмил Стойнев,който записа всички инструменти,смеси и мастерира!Благодарности и на Мишо Шишков,който записа слайд китарата!
Музика и аранжимент: Бойко Иванов
Текст: Мариета Иванова
Искам да дам нов живот на тази песен , за един който изгасна само на 53г.
Такъв е живота и музиката е част от него.