Mar 15, 2013, 10:18 AM

"Картини от една" разходка: Лондон, Ковънт Гардън

1.7K 0 11

Want to read more?

Join our community to get full access to all works and features.

© Безжичен All rights reserved.

Лондон, Ковънт Гардън. Не е само световно-известната опера. В много изящните кафенета и заведения наоколо се изявяват групи или самостоятелни артисти. И е крайно симпатично и интересно. И най-хубавото - винаги се свири или пее класическа музика  най-интересното, най-известното от световната класическа музика. Например по-трудно възприемащите се неща на Бритън (е, как без него в Англия), но и крайно интересните и забавни неща на Ендрю Лойд Уебър (е, как и без него в Англия), на Щраус и Бизе, на Чайковски и т.н.

Самият площад пред операта вече е световна знаменитост (ако може да се каже така за неодушевено място, макар че който го види, чуе и почувства, не може да мисли така).

А представената на снимката група спираше дъха със своите изпълнения и беше награждавана с неспиращи овации като на голяма сцена - пък  те просто си свиреха в ъгъла на едно симпатично заведение.

Comments

Comments

  • Хее... личи си кефът, с който свирят! Много свежи
  • Благодаря за приятната и ползотворна разходка из Лондон!
  • Благодаря Ви, че надникнахте... В един странно привличащ град...
  • Тези хора... правят нещата от сърце и се забавляват с това, което правят! Благодаря, че ти пък ни пренасяш в техния свят!
  • И аз харесвам снимките ти и коментарите ти към тях! Поздрави!

Editor's choice

***

Eipril

Танцът на Валкирии

terita

Aurora Borealis - Слънчев вятър

Ранна морска утрин 🇧🇬

lyr

Ранна морска утрин при скалите на Сарти.