16 янв. 2020 г., 19:38

Из живота на мравките

780 0 3

Трябваше да се очаква. Тя не беше от знатен род. Съвсем нормално работническо семейство и баща ѝ и майка ѝ бяха обикновени хора, даже много обикновени. А тя искаше много, даже твърде много, искаше всичко. Работеше много, беше репортер в местен вестник. Завърши с отличие елитна гимназия. Приеха я студентка. Работеше и като сервитьорка, като репортер не получаваше много. Обикновено момиче с големи мечти.

Ето и,че се срещна с идола си в журналистиката, на средна възраст, красив и усмихнат мъж, женен. След срещата той я покани на бар, след това бяха в ресторант, после я замръкна в някакъв хотел. Като осъзна какво се случва, тя с раздърпани дрехи излетя от стаята му, слава богу без да се потдаде.

 И започна да се случва лошото. Спряха да я викат в редакцията, спряха ѝ публикациите. Беше пред напускане на университета, поради липса на пари, изгониха я от работа, понеже си позволявала „скъпарски места” и най-лошото, нападнаха я и обраха точно пред квартирата. Не я искаха никъде повече. Оня имаше влияние. Да това трябваше да се случи и то се случи. Просто беше момиче от обикновено семейство.

Хотите прочитать больше?

Присоединяйтесь к нашему сообществу, чтобы получить полный доступ ко всем произведениям и функциям.

© Jivka Koleva Все права защищены

Комментарии

Комментарии

  • Ходенето по мъките...Така е в нашия мъжки свят. Нищо не се променя. Но разказът е разтърсващ.
  • Много ми е приятно, че в този сайт има такива ерудирани и възпитани хора!Приятен ден !
  • Донякъде е действително,малко драматично украсено,извадки от моя живот,съжалявам!

Выбор редактора

Иисуса 🇧🇬

Plevel

Иисуса Посветено Момичето беше много особено. Появи се в средата на септември ’98-ма, с две дълги ка...

С нами Бог 🇧🇬

Ivita_Mirianova

„Връщане назадъ нѣма!” Ген. Георги Вазов Времето замря в кървавите отблясъци на залеза. Светлините н...

Очите на Елиф 🇧🇬

azura_luna

Горан вървеше към кръчмата с ръка в джоба. От време на време опипваше дали въпросният предмет, който...

Не поглеждай назад 🇧🇬

Greg

Когато си млад очакваш в живота ти да се случат всички хубави неща. Няма място за провали. Няма мяст...

Греховете на Фатима 🇧🇬

Boyan

Фатима легна да умира във вторник по обяд. В къщата нямаше никой, цялото село сякаш беше опустяло в ...

Любовен случай 🇧🇬

latinka

Строителният работник със специалност плочкаджия Ангел Ангелов Ангелов, наричан Ангел Чушката се влю...