Apr 28, 2009, 9:45 AM

Не е същото

  Prose
1.2K 0 1

Усещаш как друг я е докосвал, усещаш нещо ново, непознато в нея.

Имаш я сега, за момента, но вече не е твоя, вече не я притежаваш - друга е, чужда е. Не те приема вече тя, ти си играчка в нейните ръце - независими и силни.

В миг приемаш, че всичко е както преди, в следващия виждаш, че всичко се е променило и никога няма да е същото както преди.

 Губиш я завинаги, поради една грешка от страст... грях.

 

Want to read more?

Join our community to get full access to all works and features.

© Александра Николова All rights reserved.

Comments

Comments

  • Всеки прави грешки, но само уникалните и истински добрите хора умеят да прощават.
    Хареса ми идеята ти, как жената се е променила и е станала, по мое мнение, студена към него. Всеки през един или друг период от живота си преминава през това.
    Можеш да доразвиеш доста тази идея и ще стане чудесно, защото имаш талант да описваш нещата, които не се виждат, а само се чувстват

Editor's choice

Трите прошки 🇧🇬

esenna

– Рак, за жалост. Изтръпнах. Мама се сви като мокро врабче. – Но спокойно, Госпожо, този вид рак веч...

Любовта на чаплата (за конкурса) 🇧🇬

perperikon

Гроздоберът бе в разгара си. Пълнехме кошовете с Тинта по терасите, надвиснали над реката, сваляхме ...

Щастие 🇧🇬

Мильо

Видя ми се тъжен и умислен. Запитах Го: – Какво ти е? Въздъхна тежко и наведе глава: – Тухларят иска...

Греховете на Фатима 🇧🇬

Boyan

Фатима легна да умира във вторник по обяд. В къщата нямаше никой, цялото село сякаш беше опустяло в ...

Питаш ме коя съм? 🇧🇬

РосиДимова

Здравей, моя виртуална приятелко! Питаш ме коя съм? Отдавна се опитвам да си отговоря на този въпрос...

С нами Бог 🇧🇬

Ivita_Mirianova

„Връщане назадъ нѣма!” Ген. Георги Вазов Времето замря в кървавите отблясъци на залеза. Светлините н...