Една любовна история
Ани живееше сама, защото майка й и баща й бяха в Англия.
Във вторник приятелките бяха се събрали на купон, там имаше едно непознато момче, казваше се Иво. Той се присъедини към групата на момичетата.
Вече изминаха 3 месеца, Ани започна да се влюбва в Иво, но той в нея - не.
Яна и Ива забелязаха чувствата на Ани и те й казаха, че той не е за нея, но Ани не ги послуша и продължи да се стреми към Иво.
Иво забеляза, че Ани го харесва и й каза:
- Ани, съжалявам, но... но аз съм лудо влюбен в Яна...
Ани се разплака и се прибра у тях. Двете приятелки на Ани така и не разбраха за случилото се, отидоха в приятелката си. Тя им разказа всичко. Между другото, Ани не изглеждаше зле: високо стройно, синеоко момиче с тъмно-руса коса. Ани реши да забрави Иво. Но точно когато не очакваше, Иво и предложи, но при условие - да не казва на приятелките си. Ани прие. Вече 2 месеца бяха заедно, но Ани не се сдържа и разказа на Яна и на Ива. Яна я погледна налудничаво и каза:
- Но как... как сте гаджета?! Тове шега ли е, Ани?
- Ами не, не е шега, гаджета сме! Защо? - попита Ани.
- Ами, ние вече близо 3 месеца сме гаджета! - каза Яна.
Ана погледна, тя знаеше, че Яна не би се шегувала. Ани се разплака и се заключи у тях. Тя не бе излизала 1 седмица. Когато излезе, тя отиде при Иво и го попита:
- Иво, наистина ли си гадже с Яна? Не ме лъжи, кажи ми!!!
- Ами... да, ха-ха-ха-ха, просто с теб се пошегувах... - каза Иво.
- Подигравал си се с чувствата ми? - каза Ана.
Ани се прибра. След 2дни научиха, че Ана лежи у тях с прерязани вени, а на една тетрадка бе написано: "Яна, не ти се сърдя, Иве, много си те обичкам, но всичко това го направих заради любовта ми към Иво... С обич: Ани."
Яна мислеше, че тя е виновна за смъртта на Ани.
Ива не можеше да повярва за случилото се.
А Иво остана гузен за цял живот!!!!
(Всичко това не е по истински случай. Написах го, за да видите, че не трябва да се подигравате с другите) С уважение: Буба
© Буба Кирилова All rights reserved.
