May 7, 2017, 11:09 PM

Моята мечта 

  Prose » Novels, Stories for kids
1007 3 5
2 min reading
Навсякъде все някой мечтае, дори и аз мечтая. Мечтая за фантастични истории със феи, вещици, чудовища, вампири, демони, и много други фантастични създания. Но сега смятам да ви разкажа това което аз преживях не отдавна.
Когато почти се бях отказала от моята мечта ми се случи нещо невероятно. Една вечер както си вървях видях странен момче със сериозно лице които ми се стори доста груб, но беше наистина красив младеж. Той ме попита какво мечтая. Помислих си, че ако му кажа ще ми се смее.
– Аз мечтая да се случи нещо фантастично. – каза той и отново ме попита – Ами ти?
Първоначално си помислих да го излъжа, но когато го погледнах просто не можех да го излъжа, не знаех поради каква причина но просто не можех.
– Аз мечтая за нещо невъзможно – казах му аз с натъжена усмивка и поглед вперен в пода, а той се
засмя и ми каза:
– Няма нищо невъзможни неща.
В следващия миг ме целуна по челото и си тръгна. Когато се събудих на другия ден аз бях на друго място. Бях обградена от много странни хора.
Т ...

Want to read more?

Join our community to get full access to all works and features.

© Димитрина Петрова All rights reserved.

Следва продължение... :)

Random works
: ??:??