….вътре някъде дълбоко в тебе и винаги оставаш сам… 🇧🇬
Странно е с колко неща се разделяме в живота си. На някои просто обръщаме гръб, а други се опитваме да задържим с последни сили, с цената на това, в което вярваме, с цената на достойнството си, на самите себе си. А те изтичат през пръстите ни ...