Feb 16, 2010, 8:29 PM

Какво е времето за нас?

  Essays » Others
2.1K 0 0

Какво е времето за нас? Прекарване пълноценно пред компютрите? Целодневно гледане на телевизия? Или от сутрин до вечер на работа?

Това бяха едни предположения как хората прекарват своя ден. Но дали пълноценно или без значение...? Но времето представлява една линия, по която нашият живот тече и стигаме до един момент, в който ни се иска да върнем времето назад... Но как? Има ли такава магия, която да помогне на нашите ежедневни проблеми, породени от самите нас? Не мисля... Хората, които не изпитват това желание, могат и искат да продължат да осъществяват своите мечти от детството и да постигат своите цели, но другите, които им се иска да са на мястото на... Какво за тях? Какво да направят? Дайте предложения. Да продължат или да спрат дотук?

Може и има такава магия, която да спре времето, стига да вярваме в чудесата, които могат да се случат по всяко време, във всеки час, във всяка минута на всеки от нас! И аз искам да докажа на всички, че едно чудо може да промени живота на човека. Нека поне за минута да спре времето и да помогнем на изостаналите.

Want to read more?

Join our community to get full access to all works and features.

© Елеонора Цветанова All rights reserved.

Comments

Comments

Editor's choice

Амортизация 🇧🇬

exuded

Първо обедняваме духовно. После материално. Така ми се струва. Колкото по-бедни ставаме в себе си, т...

Когато бях овчарче 🇧🇬

exuded

Най-тучни са пасищата вдясно от планината на властта. Трева – колкото щеш, ядеш на воля, а тя никне,...

Кога, ако не днес, и кой, ако не ние? 🇧🇬

slavi2002

КОГА, АКО НЕ ДНЕС, И КОЙ, АКО НЕ НИЕ? Както е казал Рик Уорън: Животът е пълен с проблеми и начини з...

Моето писмо до България 🇧🇬

slavi2002

Късно е. Тихо и топло. Снегът навън трепери под светлината на уличната лампа. А аз разлиствам учебни...

Заличаване 🇧🇬

exuded

Търкаме, търкаме... От сутрин до вечер. Лотариата е за всеки, билетите и талоните са достъпни, прост...

Живот... 🇧🇬

tianna

В дни като този не съм съвсем сигурна за кой ми е по-тъжно... За мъртвия или за живите. Може би за ж...