Писмо до Кадафи 🇧🇬
Г-н Кадафи,
Аз съм ученик от 8"а" клас на „Старопрестолна гимназия по икономика" във В.Търново - България.
Пиша Ви това писмо с дълбока загриженост за съдбата на заплашените от смърт българските медицински сестри, като същевременно изпитвам истинско съчувствие към заразените от СПИН ...