"АЗ СЪМ САМО ЕДИН КРЕХЪК ЧОВЕК..."
Всеки от нас някъде вътре в себе си е един крехък човек.
Дори и оня, който го крие дълбоко.
А толкова често забравяме, че човекът до нас е също един крехък човек.
И мислим, че нашата болка е по-силна от болката на човека до нас. ...