Хората с лоши постъпки и капанът на живота
Да, така е! Според мен няма лоши хора в буквалния смисъл. Има хора с лоши постъпки, но ние сме свикнали да ги наричаме лоши хора. Говоря за хора, които са с нормален умствен багаж, а не зa хора с психични отклонения. Всички хора се раждат с прекрасни души. ...