Още нещо за Херман Хесе 🇧🇬
"Не се радвам на много неща и не вярвам в много неща, които са гордостта на човечеството днес. Не вярвам в технологиите, не вярвам в идеята за прогреса, дори в демокрацията, не вярвам в славата и върховите постижения на нашето време, нито в някой от високоплатените му лидери."
Има неща ...